infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Víkendový WELLNESS pobyt

Wellness, ktorý si okamžite zamilujete!

Trendom dnešnej doby je vyzerať a cítiť sa dobre v každej chvíli. Kvalitné  wellness služby dokážu udržať ľudské telo v dobrej kondícii, odolávať stresu, získať potrebný pokoj, oddych a vyrovnanosť. Úroveň wellness služieb za posledné roky stále rastie a môžeme potvrdiť, že máme naozaj porovnateľný štandard s hotelmi tej istej kategórie v zahraničí.

 Wellness je trendom súčastnosti a preto mu určite podľahnite aj vy v Hoteli Sun v blízkosti Slnečných jazzier v Senci. Hotel je obklopený nádhernými Slnečnými jazerami a predstavuje ideálnu voľbu pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, semináre, školenia a teambuildingové pobyty.

Spojte príjemné s užitočným a prijmite naše pozvanie do nášho hotelového wellness centra, kde stres a vyčerpanosť nemajú šancu. Pretože, ak potrebujete oddych, tak zaručene vo wellness hoteli.

Je to miesto, kde telo a duša prichádza do prirodzenej rovnováhy, kde architektúra, vonné esencie, relaxačná hudba, vodné osvieženie a oddychová časť sú zárukou dokonalého oddychu. Návštevníkom ponúkame 3 druhy sáun: fínsku, infra a parnú, vírivé vane, vnútorný bazén (7m x 3m x 1,5m, 26 °C)  a okrem toho ak oddychovú zónu.

 Nechajte sa u nás rozmaznávať. Navyše Vám poskytneme komfortné ubytovanie v moderne zariadených izbách a apartmánoch. Budú na Vás čakať raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov a taktiež možnosť využiť naše Coffee Breaky, ktoré sú naozaj rozmanité. Zaručíme Vám výnimočné zážitky, na ktoré nezabudnete.

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy