infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Rekreačný poukaz

Rekreačné poukazy

Hotel Sun Vám dáva do pozornosti možnosť využiť rekreačné poukazy na niektoré z našich pobytových balíkov.

V roku 2020 máte možnosť využiť príspevok zamestnávateľa na dovolenku. Ak pracujete vo firme, ktorá má minimálne 50 zamestnancov a ste zamestnaný dlhšie ako 24 mesiacov, zamestnávateľ je povinný poskytnúť Vám príspevok na dovolenku –  minimálne na  2 a viac nocí. V prípade, že pracujete vo firme, ktorá má menej ako 50 zamestnancov, je tento príspevok dobrovoľný. 

Rekreačný poukaz sa vzťahuje na ubytovanie, služby cestovného ruchu spojené s ubytovaním alebo na pobytový balík v rámci Slovenskej republiky na minimálne dve noci. Súčasťou ubytovania a pobytového balíka môžu byť aj stravovacie náklady a náklady spojené s rekreáciou. Zamestnanec môže rekreačný poukaz využiť aj na pobyt so svojimi rodinnými príslušníkmi.

Využite rekreačný poukaz v Hoteli Sun a vyberte si z našich lákavých pobytových ponúk. Ponúkame Vám zážitkové menu od nášho šéfkuchára, ubytovanie v komfortne zariadených izbách alebo apartmánoch a vstup do wellness centra.

Tak neváhajte a informujte sa u svojho zamestnávateľa. Následne si objednajte pobyt čím skôr, aby ste si stihli uchytiť voľné miesta.

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy