infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Svadby a rodinné oslavy

Plánujete svadbu alebo rodinnú oslavu v kruhu svojich blízkych? My Vám pripravíme tento deň podľa Vašich predstáv


"SVADBA" je významná udalosť, a preto k výberu svadobných služieb pristupujte rovnako, ako k výberu svadobných šiat. Ak potrebujete pomoc stačí nás požiadať a my Vám pripravíme kompletnú svadobnú oslavu na mieru. Je dôležité si zachovať zdravý nadhľad a zmysel pre humor, ktorý Vám my vieme zaručiť. 
Vaša svadba v Hoteli Sun začína omnoho skôr, než prídu samotní hostia a mladomanželia. Pre nás začína svadba v okamihu svadobných príprav, ktoré musia byť dokonalé. Každý pár má svoje vlastné predstavy a sny, ktoré si chce v tento deň naplniť. Kedže ide o jeden z najvýnimočnejších dní v živote, každý pár si zaslúži výnimočné prostredie a zároveň výnimočnú starostlivosť. Náš tím bude starostlivo dohliadať na to, aby sa svadobný sen stal skutočnosťou. 
S radosťou Vám poskytneme hotelovú reštauráciu s kapacitou pre oslavy do 60 osôb, navrhneme svadobné menu podľa predstavy, zabezpečíme obsluhu, svadobnú výzdobu, živú hudbu alebo DJ. Pre novomanželov máme k dispozícii ubytovanie v svadobnom apartmáne a kráľovské raňajky do postele na požiadanie.

Okrem svadby si môžete u nás objednať aj organizáciu rodinnej oslavy, oslavu promócií, krstu, jubila a pod. Verte, že najkrajšie spomienky vznikajú v momente, keď Váš slávnostný deň strávite v príjemnom prostredí so svojimi najbližšími. 
S hosťami si starosti robiť nemusíte. Poskytneme im komfortné ubytovanie v moderných zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, trojlôžkových izbách, rodinných izbách suit a apartmánoch.
Chceli by sme Vám byť nápomocní svojimi skúsenosťami, ale zároveň sa vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a predstavám v rozmedzí našich možností. U nás môžete zažiť svadbu alebo oslavu, na ktorú vy ani hostia nikdy nezabudnú a navyše nájdete u nás všetko pod jednou strechou a bez starostí navyše.

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy