infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Konferencie a školenia

Konferencie a školenie v Hoteli SUN

Hotel SUN **** sa nachádza v prekrásnom prostredí Slnečných jazier v Senci. V Hoteli SUN nájdete na jednom mieste konferenčné miestnosti, školiace centrum, komfortné ubytovanie, wellness centrum a reštaurácie. Vďaka jeho vybaveniu a lokalite  sa Váš pobyt, školenie, konferencie a brain storming  stanú nezabudnuteľnou udalosťou. Dbáme na osobitné požiadavky každého klienta a venujeme sa im s citom pre detail.

Ak hľadáte miesto pre pracovné aktivity, ktoré chcete spojiť aj s relaxom, tak Hotel SUN  je ten pravý.

V Hoteli Sun sa nachádzajú 4 konferenčné a školiace miestnosti, ktoré sú plne vybavené. Kapacita konferenčných miestnosti sú od 10 do 90 osôb. Ku školeniu patria a chutné coffee breaky, obedy a večere, ktoré si môžete vychutnať vo vynovených priestoroch v Hoteli SUN.

Po pracovných aktivitách sa môžete u nás odreagovať vo wellness centre, kde máte k dispozícii sauny, vírivky aj maséra. Samozrejme ak niekto preferuje aktívny oddych, tak môže využiť hotelovú posilňovňu.

Tým, že Hotel SUN sa nachádza v exkluzívnej lokalite a obľúbenom letovisku na Slnečných jazerách v Senci zaručujeme, že sa nudiť nebude.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Hoteli Sun v Senci.

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy