infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

BLOG

Spoznajte Hotel SUN v Senci

Hotel SUN **** sa nachádza v prekrásnom prostredí Slnečných jazier v Senci. V Hoteli SUN nájdete na jednom mieste konferenčné miestnosti, školiace centrum, komfortné ubytovanie, wellness centrum a reštaurácie. Vďaka jeho vybaveniu a lokalite  sa Váš pobyt, školenie alebo oslavy stanú nezabudnuteľnou udalosťou. Dbáme na osobitné požiadavky každého klienta a venujeme sa im s citom pre detail.

Ubytovanie v Hoteli SUN ponúka komfortné ubytovanie v moderných izbách s celkovou kapacitou 160 pevných lôžok. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, fénom na vlasy, trezorom a minibarom.

V Hoteli SUN sa nachádzajú 4 plne vybavené školiace miestnosti, ktoré môžete využiť na školenie, výročné stretnutie, konferencie alebo brain storming. Ponúkame široký výber coffee breakov.

Samozrejme v Hoteli SUN sa nachádza aj reštaurácia, kde si môžete pochutnať na chutnom obede a večeri formou bufetových stolov od našich šéfkuchárov.

Hotel SUN má k dispozícii aj Lobby Bar, kde si môžete nerušene vychutnať chutnú kávu, whisky alebo iných nápojov z našej bohatej ponuky.

Pre Váš oddych a regeneráciu máme pripravení wellness centrum, kde máte k dispozícii sauny, bazén a vírivky. V letnom období si môžete vychutnať aj vonkajšie bazény s morskou soľou a detské ihriská.

Tým, že Hotel SUN sa nachádza v exkluzívnej lokalite a obľúbenom letovisku na Slnečných jazerách v Senci zaručujeme, že sa nudiť nebude.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Hoteli Sun v Senci

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy