infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Ubytovanie

Hľadáte komfortné ubytovanie, ktoré by dokonale splnilo vaše predstavy o bezproblémovej a krásnej dovolenke? Náš Hotel SUN**** na Slnečných jazerách v Senci je tu, aby vyhovel vašim najtajnejším prianiam. Základom kvalitnej ponuky ubytovania v hoteli je bohatá ponuka dvojlôžkových izieb (tieto sú doplnené aj možnosťou prísteliek), troj-lôžkových izieb, alebo apartmánov.

Čo však robí náš hotel v oblasti Slnečných jazier v Senci jedinečným? Je to vybavenie každej z izieb. Môžete sa tešiť na priestranné a skvele spracované kúpeľne s nádychom moderného dizajnu, ale tiež na veľmi pohodlné postele, do ktorých sa budete po náročnom dni tešiť. Rovnako poteší aj dostatočne veľká televízia, či štýlovo zladený interiér. To všetko dokopy tvorí jeden celok, ktorý dáva ubytovaniu na Slnečných jazerách v Senci úplne nový rozmer. Vy sa môžete tešiť na komfort a luxus, ktorého sa vám práve u nás v hoteli dostane dostatok.

Sme hotel s celoročnou prevádzkou, a tak vás radi uvítame akýkoľvek mesiac alebo akýkoľvek deň v roku. Vždy sme pripravení vyhovieť všetkým vašim požiadavkám. Záleží nám na tom, aby ste sa v našom Hoteli Sun**** cítili čo najlepšie a odchádzali oddýchnutí a spokojní. Radi vás potom uvítame opäť inokedy, napríklad so svojimi známymi, ktorí tiež budú môcť zažiť komfort a luxus nášho hotela. Dá sa očakávať, že ani oni nebudú mať dôvod ľutovať.

Radi privítame akékoľvek generácie klientov. Dokonalé krátkodobé, alebo dlhodobé dovolenky si u náš užijú mladé, či staršie páry, jednotlivci, rodiny s ďeťmi, partie priateľov, alebo celé firmy. Vo firemnom segmente môžeme ponúknuť aj najkomplexnejšie ubytovanie na slovenské pomery, pretože sa nezameriavame výhradne na súkromnú klientelu. Zaujíma nás aj firemná klientela, ktorá u nás môže využiť celý rad ďalších potrebných priestorov pre svoje aktivity.

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy