infolinka +421 2/ 2020 1020 info@hotelsun.sk
Virtuálna prehliadka Rezervácia

Reštaurácia ,,U zlatého kapra"

Ku komplexu Hotela Sun**** patrí výnimočná reštaurácia U zlatého kapra, ktorá je určená pre všetkých hotelových hostí, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá hľadá miesto pre príjemné letné posedenie pri jazere.

Reštaurácia U zlatého kapra je umiestnená priamo nad hladinou Slnečných jazier a je k dispozícii počas celej letnej sezóny. Pre návštevníkov ponúka krásny pohľad na farebnú svietiacu fontánu trýskajúcu do výšky až 12 metrov.

Reštaurácia je vhodným miestom pre dvojice či partiu priateľov, taktiež organizujeme rôzne narodeninové oslavy, svadby, grilovačky, firemné oslavy a akcie. Rodiny s deťmi ocenia naše priestranné a bezpečné detské ihrisko.

Pre našich návštevníkov ponúkame terasu o kapacite 240 miest, dva bary, výbornú kuchyňu s bohatou ponukou jedál a grill bar. Na svoje si prídu aj milovníci vodnej fajky, ktorým ponúkame kvalitný arabský shisha tabak rôznych príchutí.

Ak si chcete vychutnať špeciality z rýb, rôzne grilované jedlá, osviežiť sa letnou limonádou či si dať vodnú fajku, alebo si len tak posedieť pri alkoholických/nealkoholických kokteiloch, reštaurácia s 3-poschodovou terasou čaká na Vás. 

Ponúkame Vám: 

Reštaurácia U zlatého kapra je k dispozícii počas letnej sezóny.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

minibar
Trezor
Káblová TV
Sprcha, vaňa
Fén na vlasy
Klimatizácia
Wifi
Reštaurácia
Ubytovanie
Wellness
Svadby, oslavy